TJ Felbabka - Běštín

Remíza 2:2 (2:0)

Góly za Felbabku: Jaroš(pk), Lapáček

Sestava: Anděl - Vainer, Jaroš, Havrlík, Štajner - Lukavský, Lapáček, Javůrek - Kumhera

Do zápasu nás nastoupilo osm, po chvilce se připojil opozdilec Kumhera a opět se očekávalo, že na nás soupeř hned od začátku zápasu zatlačí a bude střílet jednu branku za druhou. První půle však byla o něčem jiném. Soupeř sice držel více balón, ale vážnější situace si nevytvořil, naopak my jsme se dostali do vedení zásluhou penalty Jaroše. O chvíli později bylo ještě lépe, kdy se podařila souhra Kumhera a zakončující Lapáček. Nikdo nevěřil, že po poločase vedeme 2:0.

V druhé půli se do nás soupeř opřel a z následného tlaku dostal také výhodu pokutového kopu, který však Anděl dokázal chytit. Nicméně po sérii rohových kopů se soupeř už dokázal prosadit a o pár minut později dokázal vyrovnat. Do konce zápasu jsme jen odkopávali balony a čekaly na konec. V poslední minutě utkání však bylo před naší brankou horko. Soupeř dostal možnost trestného kopu z dobré pozice, naštěstí však trefil pouze spojnici a my dokázali v devíti vybojovat bod!

Nasledujici

Sobota 14.5. od 14:00

Derby pro soupeře

Rpety - TJ Felbabka

Prohra 3:0 (3:0)

Sestava pro první poločas: Brož - Anděl, Jaroš, Havrlík, Štajner - Kočka, Kočárek, Javůrek, Zavada, Kejzlar - Vainer

Sestava pro druhý poločas: Brož - Anděl, Jaroš, Havrlík, Štajner, Kočka, Kočárek, Javůrek, Kejzlar

Do zápasu jsme nastoupili tak akorát v plném počtu s očekáváním co se bude dít dál, do sestavy se po dlouhém zranění vrátil i Zdenda Javůrek. Úvod utkání byl jak z hororu, soupeř v rozmezí tří minut vstřelil dva góly. O zápasu bylo takřka rozhodnuto,my jsme si moc příležitostí nevypracovali a soupeř kontroloval hru. Do konce poločasu přidal i třetí branku.

Do druhé půle jsme nastoupili už jen v osmi lidech kvůli dvěma zraněním. Diváci očekávali od domácího mužstva proti oslabenému soupeři gólové hody, ty se ale nekonali, ba naopak, začali jsme si vytvářet šance z rychlých protiútoků a moc nechybělo ke vstřelení i nějakého toho gólíku. Soupeř už další branku  vstřelit nedokázal a zvítězil v utkání 3:0.